Vill du ha hjälp?

Hej, jag heter Moncia.
Ring mig så hjälper jag dig med en personlig utbildningsplan.

Välkomna till vår nya hemsida!

Är du intresserad av att ta körkort på tre veckor? Så här går det till hos oss…

Äntligen är den på “rull”. Vi har som en av sveriges första trafikskolor implementerat online-bokning och betalning på vår hemsida. Du kan nu också skriva eller “chatta med oss” via Messenger när vi är på kontoret. Övrig tid lämnar du ett meddelande som vi besvarar så snart vi kan. Hemsidan är producerad i av Databyrån i Visby AB. Har du synpunkter eller tips på hur vi kan förbättras ytterligare? Tveka inte att skriva till oss med både “ris och ros”!

Varmt välkommen!

Hej, jag heter Monica och jobbar i receptionen och med administration.
Ring, skriv eller kom förbi så hjälper vi dig. Välkommen!

Har du frågor? 
Tveka inte att skriva eller ringa till oss.